Jaki stół do białych mebli?

11-12-2018

Dom to miejsce, gdzie człowiek wraca po ciężkim i trudnym dniu pracy. To nasz azyl, tylko tutaj możemy czuć się bezpiecznie.
To właśnie w domu, zrzucamy maski, jakie nakładamy w ciągi dnia i stajemy się sobą, odkrywamy prawdziwą swoją naturę.

Każdy człowiek pragnie, aby jego dom był piękny i gustownie urządzony. Dokładamy wszelkich starań i wkładamy wiele trudu w przygotowanie naszego gniazdka tak, by spełniało nasze oczekiwanie i wzbudzało podziw innych.

Urządzając wnętrza naszego domu, często kierujemy się zasadą minimalizmu i uniwersalizmu. Chcemy, aby nasze pomieszczenia były urządzone zgodnie z panującymi trendami, ale muszą też spełniać kryteria funkcjonalności i komfortu użytkowania.

Białe meble, należą do jednych z częściej wybieranych przez klientów salonów meblowych. Ma to związek z ich nowoczesnym i lekkim wyglądem i ponadczasowym charakterem.

WYBIERAMY STÓŁ DO BIAŁYCH MEBLI


Salon, jadalnia, czy kuchnia w towarzystwie białych mebli wygląda nowocześnie, świeżo i zawsze stylowo.
Odpowiednio dobrane kolory ścian i wszelkie dodatki, sprawią, że wnętrze tak urządzone będzie jasne, przestronne i bardzo szykowne.

Jaki stół wybrać do białych mebli? To pytanie często zadają sobie właściciele tych białych klasyków.
Ten rodzaj mebli najładniej wygląda w sąsiedztwie mebli w tym samym kolorze. Tylko wtedy efekt jest zadowalający.
Zwolennicy mniej konserwatywnych rozwiązań, zapewne będą eksperymentowali z innymi kolorami mebli i pokuszą się o wybór stołu w odcieniu czarnym, brązowym, a nawet szarym.
Takie połączenie kolorów na pewno będzie wyglądało oryginalnie, jednak spowoduje chaos i brak spójności w aranżacji pomieszczenia.
Biel jest tak subtelna sama w sobie, że najlepiej wygląda w otoczeniu mebli białych i to w tych samych odcieniach (chłodnych lub cieplejszych).
Nie ma potrzeby łączenia tej barwy z innymi, bo wtedy cała aranżacja, zamiast zyskać traci i powoduje dysonans.
Wybierając białe meble, jesteśmy jakby zobligowani do bycia konsekwentnym w dalszych działaniach i powinniśmy zainteresować się stołami w tej samej barwie.

Piękny, biały stół o lekkiej, nowoczesnej konstrukcji, to znakomity mebel do salonu czy jadalni.
Wyśmienicie podkreśli charakter tych pomieszczeń, sprawi, że będą wyglądały na większe, bardziej przestronne i eleganckie.
Takie wnętrza, jeśli będą dodatkowo utrzymane w odcieniach szarości, czy beżu, spowodują, że nasze pomieszczenia nabiorą wyjątkowego charakteru i ich design przyciągnie uwagę innych.
Odpoczynek w takich wnętrzach to prawdziwa rozkosz dla duszy i ciała.

Decydując się na białe meble, stawiamy na klasyczne, piękne i nowoczesne wnętrza.
Dopełnieniem takich pomieszczeń jest stół, który jest nie tylko meblem funkcjonalnym, ale i stanowi prawdziwą ozdobę każdego wnętrza.
Jaki stół do białych mebli? Często zadajemy sobie to pytanie, urządzając pomieszczenia w tym kolorze.
Czasami boimy się, że dobranie stołu w identycznym kolorze spowoduje, że nasze pomieszczenie stanie się mdłe i bez wyrazu.
Nic bardziej mylnego. Biały stół to najlepszy wybór do mebli w tym kolorze. Będzie stanowił piękne ich dopełnienie, a wnętrze nabierze lekkości i klasycznej, choć nowoczesnej elegancji.

Zapraszamy na nasz sklep http://meble-lawi.pl