Zestaw 6 stół z krzesłami

Na zdjęciu stół o wymiarach 200x100 2x50 cm oraz krzesła Gloria z lamówką. Ten zestaw to propozycja dla osób szukających mebli w stylu glamour. To wyjątkowy zestaw, który będzie pasował do wnętrza salonu, a także do wnętrza jadalni. 

1 900,00 zł
Brutto
Wymiary stołów
ilość krzeseł
Wybarwienie drewna
Kolor materiału
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Blat- wytrzymała płyta MDF fornirowana naturalną okleiną dębową. Wybarwiony bejcą następnie zalakierowany lakierem poliuretanowym odpornym na ciepło i alkohol. Stół łatwo się rozkłada za pomocą wygodnych prowadnic synchronicznych linkowych, dzięki którym możemy samodzielnie rozsunąć stół, gdyż prowadnice działają na zasadzie, że z jednej strony ciągniemy blat, a z drugiej wysuwa sie sam.

Carga i noga kula barwiona jest czarnym, półmatowym lakierem poliuretanowym.

Nogi- naturalne drewno bukowe.

Stół w całości barwiony jest bejcami firmy Sopur w dowolnym kolorze wybranym z naszego wzornika lub dobranym na podstawie dostarczonej przez Państwa próbce.

Blaty oraz dodatkowe wsady spinane są klamrami co daje nam jeszcze większą stabilizację stołu.

Krzeslo Gloria z lamówką to wysokiej jakości krzesło, które zachwyca i dodaje romantyczną nutę każdemu wnetrzu. Szkielet krzesła to lite drewno bukowe wykonane wyłacznie z wysezonowanego drewna, co gwarantuje wysoką wytrzymałość. Malowane jest czarnym półmatowym lakierem poliuretanowym i tapicerowane materiałem. W celu zwiększenia wygody w siedzeniu i oparciu jest zamontowana pianka wysokoelastyczna. 

Informacje

Kolorystyka oraz rozmiar pozostaje do wyboru klienta. Jest możliwość wysyłki próbników kolorów wybarwienia drewna oraz materiałów obiciowych. Koszt 25 zł. 

Czas realizacji wynosi od 4 do 6 tygodni.

Koszt dostawy od 130 zł.

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu sprawdzenia dostępności produktów.

tel: 500 259 802

e-mail: lawi72@poczta.onet.pl

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: