Zestaw 12 stół z krzesłami

Na zdjęciu stól Ramka o wymiarze 140x90 2x50 cm oraz krzesła Justyna z przeszyciami. Ten zestaw to unikatowy komplet dla wymagających dekoratorów wlasnych wnętrz. Stabilna konstrukcja gwarantuje długoletnie uzytkowanie.  Zestaw ten będzie się pieknie prezentował w nowoczesnych wnętrzach. 

2 300,00 zł
Brutto
Wymiary stołów
ilość krzeseł
Wybarwienie drewna
Kolor materiału
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Blat-wytrzymała płyta MDF,  fornirowana naturalną okleina dębową. Na blacie naklejana jest szyba Lakobel, która występuje w różnych kolorach, dodatkowe wkłady przedłużające stół nie posiadają szyby. Stół wybarwiony  jest bejcą następnie zalakierowany lakierem poliuretanowym odpornym na ciepło i alkohol. Stół łatwo się rozkłada za pomocą prowadnic drewnianych z dodatkowymi podporami, które zapewniaja stabilność stołu po rozłożeniu. Dodatkowe wkłady przechowywyane są poza stołem. 

Nogi- naturalne drewno debowe.

Stół w całości barwiony jest bejcami firmy Sopur w dowolnym kolorze wybranym z naszego wzornika lub dobranym na podstawie dostarczonej przez Państwa próbce.

Blaty oraz dodatkowe wsady spinane są klamrami co  daje nam jeszcze większą stabilizację stołu.

Krzesło-szkielet z litego drewna bukowego jest wykonany wyłącznie z wysezonowanego drewna co gwarantuje wysoką wytrzymałość, tapicerowane materiałem.

Informacje

Kolorystyka oraz rozmiar pozostaje do wyboru klienta. Jest możliwość wysyłki próbników kolorów wybarwienia drewna oraz materiałów obiciowych. Koszt 25 zł. 

Czas realizacji wynosi od 4 do 6 tygodni.

Koszt dostawy od 130 zł.

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu sprawdzenia dostępności produktów.

tel: 500 259 802

e-mail: lawi72@poczta.onet.pl

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: